Anticeliulitinis Masažas Rankomis Alytuje

Anticeliulitinis Masažas Rankomis

Anticeliulitinis masažas yra speciali kūno veikimo technika, sukurta sumažinti bei pašalinti celiulito požymius. Jis atliekamas vakuminėmis taurėmis bei spaudimo, trynimo, maigymo ir vibracijos judesiais kurie sparčiai sumažina celiulitą ir pastebimai padidina odos elastingumą. Vakuminės taurės veikia kaip veiksminga senėjimo procesą stabdanti procedūra.

Tyrimai parodė, kad padidėjusi kraujotaka pagerina hormonų disbalansą ir mažina celiulito požymius bei netolygius odos atspalvius. Celiulitinio masažo rankomis dėka sumažėja riebalinių ląstelių kiekis bei šlaunų ir sėdmenų raumenys tampa elastingesni.

Anticeliulitinio masažo metu naudojamas anticeliulitinis aliejus iš karto susigeria į odą ir padeda suskaidyti riebalines ląsteles tokiose probleminėse srityse kaip klubai, šlaunys, sėdmenys ir pilvas. Įvyniojimui yra naudojamas anticeliulitinis šildantis kremas kurio efektas yra pagreitinamas šildančiomis Adzuki pupelėmis.
Adzuki – tai ypatingos pupelės augančios Kinijoje ir Japonijoje kurios ilgai išlaiko šilumą, giliai sušildo kūną, gerina limfos ir kraujo cirkuliaciją ir suteikia gilaus atsipalaidavimo jausmą.

Anticeliulitinis masažas kuris yra atliekamas rankomis taip pat stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą ir streso hormono kortizolio mažinimą nuo kurių priklauso jūsų gera nuotaika.

Anticeliulitinio Masažo rankomis privalumai:

  • Stimuliuojamas elastinas ir kolagenas
  • Pagerinama kraujagyslių sienelių būklė
  • Sumažinami celiulito požymiai
  • Pagerinamas limfos nutekėjimas
  • Sumažinamas riebalinių ląstelių kiekis
  • Padidinamas raumenų elastingumas
  • Pagerinama medžiagų apykaita
  • Geriau aprūpinami energija visi organai
  • Pašalinamas toksinų perteklius

Tai visraktis į jūsų grožį, nuo kurio priklauso jūsų nuotaika ir sveikata.

Anticeliulitinio masažo negalima atlikti: nėštumo ir maitinimo metu, menstruacijų metu, sergant kraujagyslių, infekcinėmis ir onkologinėmis ligomis, karščiuojant, esant vidaus organų uždegimui, limfodinaminėms edemoms, inkstų nepakankamumui, atviroms žaizdoms, odos infekcijoms ir neatstatytiems dislokaciniams lūžiams, turint širdies ritmo sutrikimų, nekontroliuojamą arterinę hipertenziją ar sergant epilepsija.

Anticeliulitinis masažas šlaunims ir sėdmenims su anticeliulitiniu aliejumi ir šildančiu anticeliulitiniu kremu su įvyniojimu (50-60min) €‎45
Anticeliulitinis masažas pilvui, šlaunims ir sėdmenims su anticeliulitiniu aliejumi ir šildančiu anticeliulitiniu kremu su įvyniojimu (70-80min) €‎49

Daugiau masažų, spauskite čia

Registracija Procedūrai

E.mail:
info@energijosbalansas.lt
Tel.:
8 652 71 164

Jums Taip Pat Gali Patikti